Serwer wirtualny PLAN1

Serwer wirtualny PLAN1 to oferta kierowana dla osób które minimalnie wykorzystują Internet w swoich działaniach. W ramach serwera można opublikować stronę WWW oraz korzystać z poczty e-mail. Dzięki minimalnej cenie jest to idealne rozwiązanie dla otwierających działalność lub początkujących użytkowników Internetu.

Przeznaczenie:

  • poczta e-mail
  • strona WWW - wizytówka

Dla kogo: Małe firmy handlowe i usługowe których działalność nie wymaga reklamy w Internecie a strona służy jako wizytówka firmy. Np: salony fryzjerskie, usługi remontowo-budowlane,


Cena netto:     45zł     rocznie
Cena brutto:     55,35


ZAMÓW SERWER WIRTUALNY

Pojemność serwera 2GB

W ramach serwera otrzymujesz przestrzeń na naszym dysku na której będzie przetrzymywana Twoja strona WWW, poczta e-mail, bazy danych, itd. Im większa przestrzeń dysku tym więcej plików, e-maili czy zdjęć będziesz mógł przetrzymywać.

   
Transfer miesięczny (TRAFFIC)    -   50GB/msc

Transfer to inaczej wielkość informacji jaką możesz wymienić ze swoim serwerem. Na transfer składa się ilość ruchu wygenerowanego przez poszczególne usługi na Twoim koncie ( strony WWW, FTP, poczta - POP3, IMAP, SMTP ). Do transferu nie zaliczamy informacji przesyłanych w obrębie serwera np. zapytania do baz danych.


Ilość serwisów WWW - bez limitu

W ramach wykupionego serwera możesz prowadzić wskazaną ilość stron WWW do których przypisana jest domena internetowa. Każdy z serwisów posiada swój adres (domenę) oraz zestaw usług uruchomionych w ramach serwera - poczta e-mail, konta FTP, bazy danych, itd.
    nieograniczona
    
Aliasy domen (parkowanie)

Aliasy domen to nic innego jak kilka domen internetowych przypisanych do konkretnej strony WWW tak aby po wpisaniu np. TwojaDomena.pl, TwojaDomena.com.pl, TwojaDomena.com pojawiała się zawsze ta sama strona WWW.
   
    
Uruchamianie skryptów PHP

Nasze serwery umożliwiają umieszczanie aplikacji internetowych napisanych w PHP. Aktualnie na naszych serwerach występuje PHP z rodziny 5.3.

    
Bazy danych MySQL

MySQL to jedna z najpopularniejszych aplikacji bazodanowych na świecie - cechuje ją łatwość obsługi, szybkość działania. Dzięki niej w łatwy sposób zbudujesz dynamiczny serwis WWW. Na naszych serwerach zarządzanie bazami danych na pewno ułatwi Ci zainstalowany phpMyAdmin.

    
Panel administracyjny

Aby w pełni zarządzać swoimi usługami udostępniamy Ci panel administracyjny serwera. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób możesz ustawić praktycznie każdy aspekt serwera od skrzynek e-mail, przez bazy danych, na kontach FTP i przekierowaniach poczty kończąc.

    
Poczta e-mail

Możesz mieć nowe adresy pocztowe dla każdej domeny jaką posiadasz zarejestrowaną na naszych serwerach. Każde nowe konto pocztowe posiada swój login, hasło, pojemność oraz pakiet usług dodatkowych jak autoodpowiedzi, antywirus, antyspam, itd.
 

Dostęp do poczty przez POP3, IMAP, WWW

Swoja pocztę możesz odbierać i wysyłać zarówno za pomocą dowolnego programu pocztowego jak i przeglądarki internetowej poprzez specjalnie przygotowaną stronę WWW.

    
Autoresponder

To nic innego jak automatyczna sekretarka na poczcie e-mail, która odsyła zdefiniowane wcześniej wiadomości, do adresata listu, który pojawił się w Twojej skrzynce. Dzięki tej funkcji możesz w prosty sposób powiadomić o urlopie czy braku możliwości kontaktu.

    
Antyspam

Niechciana poczta i reklamy na skrzynce to prawdziwa plaga Internetu. Ponieważ oferujemy rozwiązania komercyjne, dbamy o to aby Twoja skrzynka nie była zaśmiecona niepotrzebną pocztą. Nasze serwery posiadają wielopoziomowe zabezpieczenia filtrujące pocztę i odrzucające spam.

    
Antywirus

Na naszych serwerach nie będziesz miał kłopotu z wirusami i robakami internetowymi rozsyłanymi za pomocą poczty e-mail ponieważ zainstalowane jest oprogramowanie antywirusowe, które odrzuca takie przesyłki i zabezpiecza Twoją pocztę.

    
Dostęp do logów serwera WWW

Wszelki "ruch" na Twoim koncie jest śledzony i zapisywany do plików tekstowych zwanych logami. Dzięki tym plikom będziesz mógł sam tworzyć raporty w popularnych programach do analizowania logów jak też sprawdzać błędy o np. nie istniejących plikach w Twoim serwisie.

    
Cykliczne uruchamianie skryptów - CRON

Dzięki demonowi CRON możesz cyklicznie uruchamiać skrypty czy programy. Praca może być wywołana co minutę, godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, itd.

    
Dostęp do stron przy użyciu haseł

Dzięki tej opcji możesz zabezpieczyć loginem i hasłem - wskazany katalog. Elastyczna konfiguracja pozwala w łatwy sposób przydzielać i odbierać dostęp do poszczególnych części serwisu WWW.

    
Własne strony błędów

Dzięki tej funkcji będziesz mógł zdefiniować własne stronę o błędzie (np. brak pliku, adres nie istnieje), która pojawi się zamiast standardowego komunikatu serwera.

    
Połączenie SSL

Dzięki połączeniu SSL wszystkie przesyłane dane z i do serwera są szyfrowane w sposób uniemożliwiający ich odczytanie. SSL jest najczęściej używany podczas zbierania poufnych danych jak dane osobowe czy numery kart płatniczych.

    
Bezpłatna pomoc techniczna

Wszyscy nasi klienci w ramach abonamentu mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej zarówno przez telefon, e-mail jak też za pomocą komunikatorów.

    
Wydajne, nowoczesne i stabilne serwery

Nasza infrastruktura to klaster platform serwerowych INTEL obsługiwanych przez system operacyjny Linux. Wszystkie nasze serwery są stale monitorowane pod względem poprawnego funkcjonowania a oprogramowanie jest stale aktualizowane w celu zapewnienia najwyższej wydajności i poziomu bezpieczeństwa. Serwery znajdują się w największym data center w Europie i mają zapewnione najlepsze możliwe warunki - klimatyzacja, ochrona fizyczna, awaryjne zasilanie, zdublowana infrastruktura.